Wakacyjna Trasa Dwójki, przystanek Chełm

Po raz drugi już, tym razem na zaproszenie ChDK, do Chełma zjeżdża Wakacyjna Trasa Dwójki. Przed nami kolejny widowiskowy koncert z udziałem gwiazd muzyki tanecznej i disco polo.

Chełmski Dom Kultury wystąpił z zaproszeniem i udostępnił miejsce (z uwagi na obecną sytuację epidemiczną impreza odbędzie się w Amfiteatrze Kumowa Dolina, z zachowaniem reżimu sanitarnego). Druga odsłona Wakacyjnej Trasy Dwójki już w niedzielę, 26 lipca. Ma być „na bogato”, dlatego kilka dni wcześniej ekipa „dwójki” zjedzie do Chełma z olbrzymią sceną, telebimami i wybiegami tanecznymi do rozstawienia w amfiteatrze. Koncert, jak zawsze, transmitowany będzie w telewizji publicznej.

Jakie polskie i zagraniczne gwiazdy zawitają do Chełma, tego jeszcze nie wiadomo. Znając jednak dotychczasowy repertuar, można się spodziewać znanych gwiazd muzyki tanecznej i disco polo.

Na widowni w Kumowej będzie mogło zasiąść około 990 osób. Każdy z uczestników zabawy będzie musiał wcześniej zarezerwować miejsce – zarejestrować się, pobierając darmowy bilet ze strony TVP i wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia. Szczegóły odnośnie darmowych wejściówek i wykonawców wkrótce. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here