Wakacyjne pociągi

POLREGIO sp. z o.o. Lubelski Zakład w Lublinie informuje, że od 14 czerwca wchodzi w życie korekta roczna rozkładu jazdy edycji 2019/2020 wprowadzająca m.in. kursy pociągów sezonowych.

W województwie lubelskim od 27 czerwca do 30 sierpnia uruchomione zostaną wakacyjne połączenia weekendowe w relacji Lublin Główny – Bełżec – Lublin Główny, Zamość Wschód – Rzeszów Główny – Zamość Wschód, Lublin Główny – Jarosław – Lublin Główny oraz w okresie 27 czerwca – 27 września w relacji Chełm – Włodawa – Chełm.

Dodatkowo w celu uzupełnienia oferty w sezonie letnim na linii 7 na odcinku Lublin Główny – Chełm – Lublin Główny założono dodatkowe terminy kursowania w dni robocze dla pociągów:

Lublin Główny (7:18) – Chełm (8:36) – w terminie 29.VI-31.VIII

Chełm (20:19) – Lublin GŁ.(21:27)
– w terminie 29.VI-31.VIII

Ze względu na obecną sytuację wynikłą z ogłoszonego stanu epidemiologicznego
przedłużono do odwołania ograniczenie kursowania pociągów: do i z Lotniska Lublin AIRPORT, w ruchu przygranicznym Terespol – Brest Cent. oraz trzech par pociągów w ruchu lokalnym.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie polregio.pl

W związku z częstymi zmiany rozkładu jazdy pociągów wynikającymi z prac remontowych i modernizacyjnych wykonywanych przez Zarządcę PKP PLK prosimy o sprawdzanie przed wyjazdem rozkładu jazdy dostępnego na stronie internetowej rozklad-pkp.pl
Liniowy rozkład jazdy pociągów POLREGIO ważny od 14 czerwca 2020 r. znajduje się w aktualnościach na stronie polregio.pl (-)