Wawel przywiezie słodycze

Krakowska Fundacja „Wawel z Rodziną” podsumowała II edycję programu edukacyjnego „#DobraRobotaChallenge”. W organizowanym w ramach akcji konkursie zwyciężyła Świetlica Środowiskowa z Chełma.

Młodzież z blisko 70 placówek opiekuńczych i edukacyjnych – w tym z Chełma – razem z Fundacją „Wawel z Rodziną” uczyła się jak mądrze i świadomie wybierać swoją ścieżkę zawodową. W ramach programu edukacyjnego fundacja przygotowała scenariusze pięciu lekcji: Otwartość, Kompetencje Zawodowe, Doświadczenie, Rozmowa Kwalifikacyjna oraz Pierwszy Dzień w Pracy. Akcji towarzyszył także konkurs poświęcony tematyce poszukiwania pracy oraz procesu rekrutacji. Na liście pięciu zwycięskich placówek z całego kraju znalazła się Świetlica Środowiskowa z Chełma. Nagrodzeni otrzymają pyszne słodycze marki Wawel.

– Druga edycja programu edukacyjnego #DobraRobotaChallenge oraz organizowany w jej ramach konkurs to kontynuacja pełnej sukcesów zeszłorocznej inicjatywy. Cieszymy się, że w tym roku do konkursu zgłosiło się równie dużo placówek, jak poprzednio. Pokazuje to realne zainteresowanie tematem planowania ścieżki zawodowej młodzieży. Już wkrótce słodkie nagrody trafią do zwycięskich placówek – mówi Sylwia Warnecka, wiceprezes Fundacji „Wawel z Rodziną”. (opr. pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here