Wbił się w ciężarówkę

Na drodze krajowej nr 17 w Fajsławicach znów powiało grozą. W poniedziałek 25 lipca około godz. 8.00, na prostym odcinku, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Choć wszystko wyglądało groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera zamontowana na aucie, jadącym za samochodem marki KIA, którego kierowca, 67-letni Ukrainiec, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z samochodem ciężarowym. Osobówką podróżowała jeszcze 29-letnia kobieta, również obywatelka Ukrainy.

Zarówno kierowca, jak i jego pasażerka z opresji wyszli bez szwanku, mimo że całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie. Obaj kierujący byli trzeźwi. Ze względu na uszkodzenia pojazdu ciężarowego, droga w miejscu kolizji była zablokowana przez kilka godzin. W kierunku Krasnegostawu i Lublina policjanci zorganizowali objazdy. Sprawca kraksy, ukraiński kierowca, został ukarany mandatem.

Kierowca, który zarejestrował kolizję, nagranie wideo przekazał policji. Materiał został zamieszczony w Internecie, ku przestrodze. Jak mówi nadkom. Piotr Wasilewski, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Krasnymstawie, chwila nieuwagi na drodze może doprowadzić do tragedii. (ps, fot. OSP KSRG Fajsławice)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here