Weź nie pytaj, weź się przytul, weź… zagłosuj!

Paweł Domagała, znakomity aktor i wokalista, autor przeboju „Weź nie pytaj, weź się przytul”, popularny „Pan Lotto” Mateusz Kaczmarek, a nawet pszczółka Maja i Gucio – młode szczypiornistki MKS Lublin z rocznika 2009/10 do głosowania na ich zespół w  konkursie SypaChallenge, którego główną nagrodą jest wyjazd do Paryża do PSG i naszego reprezentacyjnego kołowego Kamila Syprzaka, zachęcają wszystkich. W miniony weekend serduszek (bo te w konkursie trzeba odznaczyć pod zgłoszeniem nr 10 na Instagramie) szukały podczas odbywającego się w Lublinie Karnawału Sztukimistrzów.

Sypa Challenge to ogólnopolski konkurs organizowany  dla młodzieży w wieku 11-14 lat przez Stowarzyszenie Kamila Syprzaka, reprezentanta Polski i zawodnika PSG. Każdy z biorących udział w konkursie zespołów musiał przygotować trzy krótkie filmiki. Najpierw przedstawić się i w paru słowach opowiedzieć dlaczego to właśnie ta drużyna powinna pojechać do Paryża. Następnie pokazać zagrywkę z nieoczekiwanym podaniem do kołowego. I na koniec zaprezentować na boisku własną, kreatywną interpretację do zdania  „Kołowy musi złapać wszystko”.

Podopieczne trener Małgorzaty Roli przygotowały świetne filmiki. Trochę mówią na nich po francusku, że Paryż to piękne miasto, że w zespole francuskim występują przystojni piłkarze i fajnie grają w piłkę ręczną. Zapowiadają także, że jak wygrają do Paryża zawiozą… cebularz lubelski.

MKS Lublin jest jedną z 14 zgłoszonych do Sypa Challenge drużyn i walczy o zwycięstwo. A jest naprawdę o co! Zespół, który zbierze najwięcej polubień pod swoimi filmikami zamieszczonymi na Instagramie pojedzie do Francji, gdzie spotka się z Kamilem Syprzakiem i będzie miał możliwość kibicowania drużynie PSG podczas meczu piłki ręcznej w Stade Pierre de Coubertin. We współpracy z PSG oraz Ambasadą Polski w Paryżu przewidziane są atrakcje m.in. zwiedzanie stadionu PSG (piłki nożnej) czy wspólne aktywności z uczniami polskich szkół w Paryżu.

Jak pomóc młodym zawodniczkom z Lublina w odniesieniu wygranej? W banalnie prosty  sposób – należy kliknąć „serduszko” na zgłoszenie nr 10 na profilu stowarzyszenie4kids na Instagramie. BAS

Paweł Domagała, znakomity aktor i wokalista, autor przeboju „Weź nie pytaj, weź się przytul” wspiera MKS i trzyma kciuki za wygraną lubelskiej drużyny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here