Wielka zabawa z Pokusą

W niedzielę (29 stycznia) w ZSO nr 6 pojawiło się mnóstwo tajemniczych postaci. Były wróżki, księżniczki, policjanci i superbohaterowie. A wszystko to, za sprawą zabawy choinkowej, którą zorganizowała Galeria Dziecięca POKUSA.

To był dzień pełen wrażeń. Były tańce, animacje, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami. Zajęcia poprowadziły: Justyna Siedlecka, instruktorka zajęć ogólnorozwojowych „AAA…kuku”, Anna Winkiewicz, znana jako „Niania Ania” oraz Magdalena Wituch i Paulina Mazurek z firmy EduZab. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół Benek Band.
– Była to jedna z naszych najbardziej udanych imprez. A wszystko dzięki współpracy z naszymi partnerami – mówi Emil Pielecki, dyrektor Galerii Dziecięcej POKUSA. – Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlatego już teraz myślimy o kolejnych zabawach skierowanych do najmłodszych.
W trakcie imprezy redakcja „Nowego Tygodnia” rozstrzygnęła konkurs na najładniejsze karnawałowe przebranie. Pierwszą nagrodę wygrali: Natalia Parada i Wiktor Ufnal, drugą – Maja Bil i Oliwia Stawiarska. Darmowy voucher na zajęcia ogólnorozwojowe w Aaa… kuku zdobyły Julka Przebierowska i Hania Kamińska.(mg, fot. mg, kg)