Wielkanocny konkurs

Już po raz ósmy w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Gorzkowie zorganizowano konkurs na palmę, pisankę, stroik, kartkę i obraz wielkanocny. Wpłynęły nań 23 prace.


Nadesłane prace oceniało jury w składzie: Barbara Lachowska, Elżbieta Domańska i Monika Błędkowska. Stroiki oceniane były w czterech kategoriach wiekowych. W kat. uczniowie klas 0-III SP zwyciężyła Maja Gospodarek przed Cezarym Puławskim i Julią Cichosz. Za udział w konkursie wyróżniono Erdenebadrakh Szadyn i Oyunjin Szadyn.

W kat. klasy IV-VI SP wygrała Aleksandra Tarnowska przed Patrycją Krzeszowiec. W kat. klasy VII i VIII SP oraz gimnazjum triumfowała Katarzyna Śliwa, a w kat. dorośli Monika Winnicka. Pisanki oceniane były w dwóch grupach wiekowych: w kat. klasy0-III wyróżniono Maję Gospodarek w klasach IV-VI Jakuba Nizińskiego.

W kat. palmy nagrodzono Maję Gospodarek, Jakuba Nizińskiego i Monikę Winicką. W kat. kartki świąteczne znów nagrodzono Maję Gospodarek i Monikę Winnicką, a w kat. obrazy: Jakuba Tarnowskiego, Maję Gospodarek i Jakub Nizińskiego. (k)