Wielkie serce kibiców czarnego sportu

Lubelscy kibice sportu żużlowego nie tylko wspaniale dopingują swoich pupili podczas spotkań PGE Ekstraligi, ale także nie pozostają obojętni na akcje społeczne dla chorych i potrzebujących. Podczas ostatniego domowego meczu „koziołków” z Fogo Unia Leszno przynieśli na stadion aż 40 worków nakrętek!


Wyniki zbiórki przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów

– W związku z tym podjęliśmy decyzję, że będziemy kontynuować akcję przez cały sezon. W akcję zaangażowana jest Magdalena Kamińska, komisarz ds. ochrony środowiska Speed Car Motor Lublin, Lubelska Rodzina Żużlowa oraz Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Kosze na nakrętki będą znajdować się w dni meczowe koło Race Office, przy bramie głównej stadionu żużlowego przy Alejach Zygmuntowskich. Dodatkowo, do akcji dołączyła także lubelska firma eTAXI.

Dzięki uprzejmości naszego partnera nakrętki będzie można zostawić w taksówkach należących do eTAXI. Serdecznie zachęcamy wszystkie osoby oraz przedsiębiorstwa do zaangażowania się w tegoroczną akcję zbierania nakrętek – wspólnie pobijmy kolejny rekord, by pomóc chorym dzieciom! – apelują działacze lubelskiego klubu. Najbliższa okazja już 26 maja podczas meczu Speed Car Motor z Get Well Toruń