Wiktoria Drozd najlepszą sprinterką

Finał A kobiet na 60 m. Spośród startujących zawodniczek AZS UMCS najlepiej spisała się Wiktoria Drozd (nr 427, druga z prawej), wygrywając rywalizację. Emilia Wójtowicz (nr 428) zajęła drugie miejsce, a Laura Grykałowska (nr 450) szóste

Z udziałem blisko 100 zawodniczek i zawodników z ośmiu klubów Lubelszczyzny oraz trzech spoza naszego regionu (warszawskich UKS LA Basket i Sprint 2020 i Jedynki Łosice) w Lublinie rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2021.

Rywalizowano w biegach krótkich: 60 m i 60 m przez płotki, jak również w skokach wzwyż i w dal.

Spośród reprezentantów klubów z Lublina najlepiej spisała się Wiktoria Drozd z AZS UMCS, która z czasem 7.76 s wygrała bieg na 60 m. Druga ze stratą 0,30 s była jej klubowa koleżanka Emilia Wójtowicz. Z reprezentantów AZS UMCS na najwyższym stopniu podium stawali także startujący w skoku wzwyż Aleksandra Dzido (1,70 m) i Jakub Hołub (2,10 m). BAS