Wiktoria w dziesiątce najpiękniejszych Polek

W transmitowanej przez Polsat gali konkursu Miss Polski 2020 Wiktoria Kozik zaprezentowała się wspaniale. 18-letnia chełmianka znalazła się w gronie dziesięciu finalistek konkursu i zdobyła tytuł Miss Jubiler Schubert 2020.

18 stycznia br. miliony Polaków zasiadły przed telewizorami, aby oglądać galę finałową konkursu Miss Polski 2020, w którym o tytuł najpiękniejszej walczyły 23 dziewczyny z całego kraju. Tegoroczną edycję oglądało mnóstwo chełmian, bo występowała w niej 18-letnia chełmianka, Wiktoria Kozik. Uczennica II LO w Chełmie tanecznym krokiem rozpoczęła galę.

Z gracją i wdziękiem prezentowała się na scenie, co z pewnością ułatwiło jej wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas rozmaitych turniejów i pokazów w zespole tanecznym Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie. Cały czas towarzyszył jej uśmiech na twarzy, bo jak sama przyznała podczas gali finałowej – dobra energia to jej wizytówka. Wszystko to zdecydowało, że Wiktoria znalazła się w gronie dziesięciu finalistek konkursu, a także została Miss Jubiler Schubert 2020.

– To było dla mnie wielkie przeżycie, wspaniałe doświadczenie i przygoda, której nie zapomnę – mówi Wiktoria. – Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i trzymali za mnie kciuki.

(mo, fot. Robert Kobyliński)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here