Wioletta Pawluk pokieruje krasnostawską policją

Mł. insp. Wioletta Pawluk, dotychczasowy komendant włodawskiej policji, ma zostać szefową policji w Krasnymstawie – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Komendant Wioletta Pawluk kierowała włodawską policją od grudnia 2016 r. Miała opinię stanowczego, ale i sprawiedliwego szefa. Za jej rządów w powiecie włodawskim wzrosło bezpieczeństwo (przynajmniej tak mówią statystyki), nie dochodziło także do medialnych zdarzeń z udziałem podległych jej policjantów. Niestety, o roszadach kadrowych nie udało nam się porozmawiać z samą zainteresowaną, która pod koniec ub. tygodnia była oddelegowana do zajęć poza włodawską komendą. Wiadomo za to, gdzie będzie kontynuować swoją karierę w służbach mundurowych. W. Pawluk ma objąć stanowisko komendanta policji w Krasnymstawie. – Żadna tego typu oficjalna informacja do nas nie dotarła, więc nie potwierdzam i nie zaprzeczam – komentuje Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji.
Również nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że dotychczasowy komendant policji w Krasnymstawie, podinsp. Mariusz Kołtun, ma zostać szefem policji w Chełmie. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here