Wiosenna edycja Giełdy Mieszkań tuż-tuż

Podczas ostatniej, jesiennej, edycji Giełdy Mieszkań, boks TBV cieszył się sporym zainteresowaniem szukających własnego M. Nie ma się co dziwić. Deweloper prowadzi inwestycje w kilku miejscach w Lublinie: na Czechowie przy ul. Koncertowej (Osiedle Prestige), przy ul. Zbożowej 26, na LSM przy ul. Balcera 6 B, a także na Felinie, gdzie przy u. Zygmunta Augusta powstaje kolejny etap Osiedla Europejskiego

11 i 12 marca w Galerii Gala przy ul. Fabrycznej w Lublinie odbędzie się czwarta edycja Giełdy Mieszkań. Szukający własnego M będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą kilkudziesięciu lubelskich deweloperów i biur nieruchomości.
Będzie można skorzystać także z bezpłatnych porad, których udzielą specjaliści z branży kredytowej oraz ubezpieczeniowej, a także projektowania wnętrz.
Wiele firm z okazji giełdy przygotowało specjalne promocje, które będą obowiązywały tylko 11 i 12 marca.
Organizatorzy giełdy przygotowali dla odwiedzających Katalog Giełdowy, zawierający porady i oferty wystawców, a także Mapę Inwestycji Mieszkaniowych, (mapę Lublina z zaznaczonymi budowami prowadzonymi przez deweloperów).
Wstęp na giełdę jest wolny.
KB