Wirtualnie otwarte drzwi UMCS

W poniedziałek, 12 grudnia br. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie organizuje Wirtualne Drzwi Otwarte UMCS. Dzięki tej inicjatywie młodzież ma okazję już teraz poznać lepiej uczelnię, oferowane przez nią możliwości kształcenia i rozwijania swoich pasji.
– Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych do podjęcia studiów na UMCS oraz pokazanie naszej uczelni jako miejsca otwartego i kompletnego, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością – mówi Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.
Uczestnictwo w Wirtualnych Drzwiach Otwartych jest bardzo proste: wystarczy kliknąć w link: http://www.umcs.pl/pl/wirtualne-drzwi-otwarte,11711.htm. Relacja będzie transmitowana na żywo z Inkubatora Medialno-Artystycznego UMCS godzinach: 16.30-18.00.
Rozszerzenie formuły promocji UMCS za pomocą Wirtualnych Drzwi Otwartych nie oznacza rezygnacji z bezpośrednich spotkań z maturzystami. Tradycyjne Drzwi Otwarte UMCS 2017 odbędą się w przyszłym roku – 24 marca – w ACK UMCS „Chatka Żaka” (ul. Radziszewskiego 16, Lublin). MG