Wirus dał się we znaki policjantom

Krasnostawska policja apeluje do mieszkańców miasta i powiatu, by w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem ograniczać wizyty w komendzie do niezbędnego minimum. Na razie niemożliwe jest też spotkanie z komendantem.

– Uwaga, do odwołania wstrzymana została możliwość przyjęcia ustnej skargi do protokołu w KPP w Krasnymstawie lub osobistego spotkania interesantów w sprawie skarg lub wniosków z Komendantem Powiatowym Policji w Krasnymstawie – mówi Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji. Informację o sposobie złożenia skargi, wniosku można uzyskać: pod numerem 47 8133 255 (jednoosobowe stanowisko ds. kontroli KPP w Krasnymstawie).

Przypominamy też, że skargi i wnioski w KPP w Krasnymstawie można nadal składać: faxem pod numerem tel. 47 8133 236 (sekretariat komendanta policji w Krasnymstawie), pocztą internetową na adres e-mailowy: kppkrasnystaw@lu.policja.gov.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Komenda Powiatowa Policji w Krasnymstawie, ul. Okrzei 11, 22-300 Krasnystaw.

– W związku z koniecznością ograniczenia rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19, wywoływanej przez koronawirusa, dbając o państwa zdrowie i bezpieczeństwo, zalecamy też ograniczenie osobistych wizyt w naszej jednostce – dodaje Babicz. (k)