Wjazd zniknął na chwilę

W trakcie remontu ulicy Lubelskiej zniknął zjazd do posesji przy numerze 137. – Jak dojedziemy do domów, albo jak do nas dojedzie karetka w razie nagłego wypadku? – pytają mieszkańcy. Miejscy urzędnicy uspokajają.

W czasie remontów ulic kierowcy i mieszkańcy muszą się liczyć z pewnymi niedogodnościami. Chyba, że po remoncie zajdą zmiany, które na stałe utrudnią im życie. Takie obawy mieli mieszkańcy ulicy Lubelskiej 137. Do ich posesji prowadził asfaltowy zjazd, który w trakcie remontu zniknął. A krawężniki chodnika, które w tym miejscu ustawiono, mogły sugerować, że projektanci o zjeździe w tym miejscu zapomnieli. – Jak mam dojechać do domu, albo jak do nas dojedzie karetka, gdy coś się stanie? – zaalarmował nas mieszkaniec ulicy i przesłał zdjęcia z prac remontowych.

O wyjaśnienie poprosiliśmy miejskich urzędników, którym także pokazaliśmy fotografie. – Zjazd do posesji zlokalizowanej pod adresem Lubelska 137 został wykonany zgodnie z projektem budowlanym. Załączona fotografia obrazuje stan podczas prowadzenia robót, natomiast stan faktyczny po ich zakończeniu nie budzi obaw, co do prawidłowego skomunikowania przedmiotowej posesji z drogą publiczną, czyli ul. Lubelską – tłumaczy nam Damian Zieliński z Urzędu Miasta Chełm. (bf)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here