Włącz poezję

Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych w Urszulinie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wspólne czytanie i słuchanie poezji. Spotkanie odbędzie się 21 marca w Gminnej Bibliotece Publicznej.

21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Poezji. Z tej okazji, kluby książki w całej Polsce organizują spotkania poświęcone utworom lirycznym. Klub w Urszulinie również organizuje takie spotkanie. – Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wieczorze. W trakcie spotkania podyskutujemy w miłej atmosferze o czytanych wierszach – mówi moderator klubu Monika Kędzierska. – Mam też nadzieję, że podczas spotkania usłyszymy wiersze pisane przez naszych członków. Wiem, że co najmniej trzy osoby piszą własne utwory i będę je gorąco zachęcać do podzielenia się z nami swoją twórczością.
Klub Książki w Urszulinie, oprócz czytania i dyskutowania o literaturze, organizuje spotkania z autorami i wycieczki. – W ubiegłym roku pojechaliśmy do teatru, a w tym planujemy wycieczkę do Poleskiego Parku Narodowego. Na przełomie maja i czerwca przyjedzie do nas pisarka Anna Fryczkowska, autorka powieści kryminalnych i obyczajowych. Serdecznie wszystkich zapraszamy. (sr)