Wojewoda wylicza sukcesy

Lubelszczyzna przez te cztery lata otrzymała wsparcie rządowe na poziomie dotąd niespotykanym – stwierdził Przemysław Czarnek, inaugurując w towarzystwie swoich zwolenników kampanię wyborczą do Sejmu RP. Wojewoda lubelski kandyduje z 2. miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości w okręgu numer 6.


– 4,8 mld złotych dla rodziców wychowujących dzieci w woj. lubelskim, ogromne nakłady na drogi ekspresowe. Oddajemy do użytku obwodnicę Ryk, co spowoduje, że będziemy mieli możliwość dojazdu drogą ekspresową poza granice woj. lubelskiego, aż do końca obwodnicy Garwolina – wyliczał wojewoda i przypomniał, że wszystkie zezwolenia na realizacje inwestycji drogowych są realizowane w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

Zapewnił też, że jego kampania wyborcza będzie „kontynuacja rzetelnej pracy wojewody”. – Moja kampania trwa od 9 grudnia 2015 roku (dzień objęcia urzędu – aut.) i polega na bardzo rzetelnym wykonywaniu obowiązków, aktywnym wykonywaniu obowiązków i na aktywnych kontaktach ze społeczeństwem. Kampania nie będzie miała najmniejszego wpływu na poziom świadczenia usług dla mieszkańców przez LUW – zapewniał.

Zdaniem Przemysława Czarnka w czasie jego kadencji w LUW „zapanowały nowe standardy, jeśli chodzi o spotkania z mieszkańcami”. – Odbyłem ponad 200 spotkań w całym woj. lubelskim i te spotkania nie były bezproduktywne. Spowodowały, ze właśnie w LUW miał miejsce impuls, który spowodował powstanie funduszu dróg samorządowych – dodał wojewoda.

Przemysława Czarnka zachwalał profesor Mieczysław Ryba, radny PiS w Sejmiku Województwa Lubelskiego. – To postać naprawdę wyjątkowa, w moim głębokim przekonaniu jest to postać wybitna, postać, która rzeczywiście dla całego województwa robi bardzo dużo – powiedział. M. Ryba wspomniał też o „gigantycznym kapitale intelektualnym i wielkiej aktywności wojewody”. – Jest to człowiek o bardzo wyrazistych, konserwatywnych poglądach, bardzo związany z Kościołem Katolickim, broniący wszystkich tych zasad, które stanowią o naszej narodowej tożsamości narodowej, kulturowej, właśnie tej chrześcijańskiej – wyliczał prof. Ryba.

Wybory parlamentarne odbędą się w niedzielę, 13 października.

Grzegorz Rekiel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here