Wspaniały sukces Mariusza Rzedzickiego i jego podopiecznych

Historyczny start w rozgrywanych w Krakowie mistrzostwach Polski zaliczyli reprezentanci Speed-Ball Lublin. Mariusz Rzedzicki i jego podopieczni zdobyli aż siedem medali: złoty, 2 srebrne, 4 brązowe!


Tytuł mistrza Polski już po raz drugi w super solo w kat. open zdobył grający trener lubelskiej ekipy Mariusz Rzedzicki. Dwa srebrne medale wywalczyła Maja Szewczyk w konkurencji super solo oraz grze singlowej kat. do lat 14. Brązowe krążki przypadły w grze deblowej w kat. open Mai Szewczyk i Katarzynie Morawskiej, Szymonowi Gołofit w konkurencji super solo i grze singlowej kat. do lat 14, a także sztafecie drużynowej solo-relay w składzie: Aleksandra Rzedzicka, M. Szewczyk, Sz. Gołofit i  M. Rzedzicki.

– To jak na razie największy sukces lubelskiej drużyny speed-ball w historii naszych występów w mistrzostwach – mówi Mariusz Rzedzicki. – W ubiegłym roku przywieźliśmy trzy srebrne medale, a teraz mamy ich aż 7 i to z każdego kruszcu.

Jestem bardzo dumny z moich zawodników, dali z siebie wszystko i  walczyli do samego końca – dodaje grający szkoleniowiec lubelskiej ekipy, który w zawodach cieszył się z medali w potrójnej roli jako trener, zawodnik i… ojciec, gdyż kolejny raz z mistrzostw medal przywiozła również jego 11-letnia córka Ola. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here