Wspomóż dzieci z Ukrainy

Gmina Wojsławice i współpracujące z nią stowarzyszenia i jednostki nie ustają w pomocy ukraińskim rodzinom, które musiały uciekać przed wojną. A ponieważ skończył się rok szkolny, chcą zorganizować czas najmłodszym. Proszą o wsparcie kolonii dla dzieci.

Wójt i Rada Gminy Wojsławice wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko” w Chełmie, Stowarzyszeniem Rozwój i Odnowa Gminy Wojsławice oraz Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Wojsławicach-Kolonii organizują w Wojsławicach „Kolonie Letnie dla 50 dzieci z Ukrainy”.

– Koszt dwutygodniowego pobytu dla wszystkich dzieci szacowany jest na kwotę 40.000 zł. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia – mówi Henryk Gołębiowski, wójt gminy Wojsławice. – Kolonie planujemy w drugiej połowie lipca w budynku szkoły w Wojsławicach.

Wpłaty można dokonywać na rachunek bankowy Stowarzyszenia Rozwój i Odnowa Gminy Wojsławice nr 70 8188 0003 2001 0002 2884 0003 z dopiskiem „Kolonie dla ukraińskich dzieci”. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here