Wulgarne hasła z podtekstem?

Wulgarne napisy, m.in. obrażające prezesa PiS, pojawiły się na budynkach i chodnikach w Wierzbicy. Tej Wierzbicy, która wspiera PiS i która na koalicji z prawicą w powiecie chełmskim mocno zyskuje.

Dzięki rządom PiS i koalicji z ludowcami w powiecie chełmskim kierowana przez żonę starosty gmina Wierzbica nie może opędzić się od inwestycji. Do niektórych z nich, np. budowanych w gminie dróg powiatowych, nawet nie musi dokładać z własnego budżetu. Gmina ewidentnie zyskuje na takim układzie, ale wygląda na to, że to nie wszystkim to się podoba. Czy „mazaje” obrażające prezesa największej prawicowej partii, które pojawiły się niedawno na budynkach i chodnikach, miały podłoże polityczne? Czy był to tylko chuligański wybryk „małolatów”.

Obraźliwe hasła pojawiły się w kilku miejscach. – Na bloku mieszkalnym, budynku poczty, na przystanku autobusowym, amfiteatrze – wylicza Ewa Czyż, rzecznik prasowa komendanta miejskiego policji w Chełmie. – Po zgłoszeniu zarządców budynków prowadzimy czynności w kierunku uszkodzenia mienia. (bf)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here