Wybieramy Drużynę roku rozgrywek piłkarskich OAKP

Tego jeszcze w rozgrywkach prowadzonych przez Stowarzyszenie OAKP nie było… Organizatorzy piłkarskich zmagań amatorów ogłosili plebiscyt na Drużynę roku 2019.
Do końca stycznia można głosować na jeden z czterech nominowanych zespołów. Wyboru można dokonywać poprzez dodanie odpowiedniej reakcji do posta konkursowego na stronie OAKP na Facebook – https://pl-pl.facebook.com/oakplublin/


Kto został nominowany?

ANTIQUE Drużyna Krzysztofa Chilimoniuka to dwukrotni mistrzowie Wakacyjnej Ligi Amatorów 2018 i 2019. Ekipa w 2019 roku wygrała także Ligę pod balonem.

LUBNAR Zespół Adama Tuziemskiego to aktualny mistrz kraju ogólnopolskich lig szóstek Extraliga.pl, ponadto mistrz extraliga.pl w Lublinie 2018 i 2019 a także zdobywca Superpucharu OAKP w 2019 roku.

SEZONOWCY To mistrzowie 2. Extraligi w Lublinie w 2019 roku, a także zdobywcu Pucharu Ligi Extraliga.pl

ZAMKOWO To aktualni wicemistrzowie Lublina Extraliga.pl oraz mistrz Lubelskiej Ligi Futsalu i zwycięzcy wojewódzkich eliminacji Pucharu Polski w Futsalu.

Ekipa, która zwycięży, otrzyma tytuł drużyny roku 2019 rozgrywek piłkarskich OAKP oraz atrakcyjne nagrody w postaci pucharów i gadżetów sportowych.

Konkurs dla głosujących

Każdy, kto udostępni publicznie post konkursowy zamieszczony na Fb OAKP, będzie brał udział w konkursie. Do wygrania między innymi karnet miesięczny i bezpłatne wejściówki na zajęcia fitness na siłownie FIT&GYM AZS oraz inne nagrody rzeczowe. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here