Wybierz Młody Talent Roku – głosuj na kandydatów, wygraj nagrodę

Spośród wszystkich zgłoszeń do konkursu „Młody Talent Roku”, wybraliśmy osoby / zespoły, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu. Teraz ich los leży w Waszych rękach.

Niestety, wygląda na to, że zaplanowaną na początek wakacji uroczystą galę finałową będziemy musieli sobie darować z uwagi na obecną sytuację i obowiązujące obostrzenia. Nie możemy jednak dłużej czekać z rozstrzygnięciem konkursu, gdyż nagrody czekają na uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział i przesłali nam próbkę swojej twórczości. Każdy z Was jest wyjątkowy, pełen pasji i autentyczności w tym, co robi. Wybór nie był łatwy, ale ostatecznie powołane do konkursu jury nominowało osiem talentów. Teraz o tym, kto zgarnie główną nagrodę i pozostałe miejsca na podium, zadecydują Czytelnicy, oddając swoje głosy na kuponach.

Wszystkich kandydatów, a także próbki ich twórczości i dokonań możecie oglądać poniżej.

Głosy możecie oddawać wyłącznie na kuponach konkursowych, które będziemy drukować w kolejnych wydaniach gazety do 1 czerwca. Kupony możecie przesyłać do naszej redakcji (ul. Lwowska 14, 22-100 Chełm), pocztą tradycyjną, wrzucać do naszych żółtych skrzynek ogłoszeniowych lub dostarczać je osobiście do 5 czerwca.

Kto zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma tytuł „Młodego Talentu Roku” oraz nagrodę pieniężną w postaci 1 tysiąca złotych. Laureat II miejsca otrzyma 700 zł, a III miejsca – 500 zł. Również specjalną nagrodę w wysokości 500 zł otrzyma uczestnik wyłoniony przez jury konkursowe. Natomiast spośród wszystkich Czytelników, biorących udział w głosowaniu, wylosujemy osobę, która otrzyma 300 zł. Fundatorem nagród oraz współorganizatorem konkursu jest chełmska Fundacja „Młode Talenty”.

Oto kandydaci do tytułu „Młody Talent Roku”:

 1. Julian Bartsch, 13 lat. Uczeń VII klasy Szkoły Podstawowej we Włodawie, zeszłoroczny absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia we Włodawie. Młody akordeonista, który swój talent muzyczny rozwijał pod kierunkiem Sławomira Piędzi. Głosuj wpisując na kuponie: Głosuję na: nr 1 Julian Bartsch
 2. Hanna Krzywińska, 13 lat. Uczennica Szkoły Podstawowej nr 8 w Chełmie. Jej pasją jest śpiewanie. Głosuj wpisując na kuponie: Głosuję na: nr 2 Hanna Krzywińska
 3. Agata Pacan, młoda projektantka i krawcowa, która swój talent do szycia rozwija pod okiem cioci Marzeny Wawrzyszko. Na co dzień uczennica Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie. Głosuj wpisując na kuponie: Głosuję na: nr 3 Agata Pacan.
 4. Witek Martyniuk, 19 lat, tegoroczny maturzysta z II LO w Chełmie, podopieczny Studia sQuat w Chełmie. Śpiewa od 6. roku życia niemal bez przerwy, w każdym możliwym miejscu. Zafascynowany jazzem i R&B. Głosuj wpisując na kuponie: Głosuję na: nr 4 Witek Martyniuk.
 5. Ola Majówka, 17 lat. Uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Młoda powieściopisarka i poetka, której utwory zostały wyróżnione w wielu konkursach ogólnopolskich. Swoje prace publikowała też w „Angorze” czy miesięczniku dla gimnazjalistów „Victor”.  Głosuj wpisując na kuponie: Głosuję na: nr 5 Ola Majówka.
  Z twórczością Oli możesz zapoznać się klikając tutaj.
 6. Olga Dziewulska, 17 lat. Uczennica II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie, której pasją jest makijaż i face art. Swój talent rozwija pod okiem mamy, Renaty Dziewulskiej, wizażystki i fotograf. Głosuj wpisując na kuponie: Głosuję na: nr 6 Olga Dziewulska.
  Prace Olgi możesz zobaczyć klikając tutaj.
 7. Martyna Błaziak, 13 lat. Śpiewa w zespole „Amicus” działającym przy Domu Kultury w Krasnymstawie, jest też aktorką i wokalistką w musicalu „Magia Lodu” wystawianym przez krasnostawski dom kultury. Głosuj wpisując na kuponie: Głosuję na: nr 7 Martyna Błaziak.
 8. Formacja Ballo Art, działająca przy MDK w Chełmie, w składzie: Natalia Celińska, Paulina Ćwikła, Wiktoria Kozik, Zuzanna Paluch, Nikoletta Szulc, Weronika Wanarska i Aleksandra Zienkiewicz. Dziewczyny, pod okiem Sabiny Englot, nauczyciel tańca jazzowego, uczestniczą w wielu warsztatach tanecznych i konkursach w całym kraju, osiągając wysokie noty i wyróżnienia. Głosuj wpisując na kuponie: Głosuję na: nr 8 Formacja Ballo Art.