Wychowankowie trenera Wawra znowu to zrobili!

Rodzinne zdjęcie uczestników kolejnego, już dziewiątego spotkania wychowanków, juniorów Lublinianki. Górny rząd od lewej: Robert Chmura, Marcin Mańka, Maciej Sebastianiuk, Tomasz Chmura, Daniel Babiarz, Jacek Paździor, Piotr Bielak, Marek Galiński, Łukasz Misztal z synami Alanem i Milanem, Sławek Pasierbik, trener Marek Wawer, Michał Kasperek z synem, Wojciech Josicz i Łukasz Harbuz; dolny rząd od lewej: Tomasz Brzyski, Michał Denis, Konrad Zieliński, Maciej Kleszcz i Paweł Tęsny

Od 2003 roku w okresie świąteczno-noworocznym byli juniorzy Lublinianki, wychowankowie trenera Marka Wawra spotykają się, by pokopać piłkę w hali i powspominać stare dobre czasy. Nie inaczej było i tym razem. W tym roku młodzi (rocznik 1981/82) zagrali ze starszymi (1976/77).


W spotkaniu nie zabrakło najbardziej znanych wychowanków trenera Wawra, byłych ligowców, na czele z Tomaszem Brzyskim, byłym reprezentantem Polski, który z Legią Warszawa sięgał cztery razy po mistrzostwo kraju i dwa razy po Puchar Polski!
– Cieszę się, że nasza rodzina się rozrasta. Choć było to już nasze dziewiąte spotkanie, to pojawiło się na nim także kilku moich wychowanków, których wcześniej brakowało.

Miło było znowu spotkać się i zobaczyć, że chłopaki wciąż są w świetnej formie – mówi trener Marek Wawer. A wynik? Był sprawą drugorzędną, ale z dziennikarskiego obowiązku odnotujmy, że górą byli… starzy, wygrywając różnicą czterech goli, głównie po trafieniach Macieja Kleszcza i Jacka Paździora, który mimo 43 lat, wciąż gra w piłkę w IV-ligowej Sparcie Rejowiec Fabryczny! BAS