Wyjątkowy mikołaj

Święta Bożego Narodzenia dla dzieci przebywających w Placówkach Opiekuńczo – Wychowawczych są bardzo trudnym czasem, dzieci muszą zmagać się z ogromną tęsknotą za domem oraz rodziną… Jednak w tym roku, dzięki Mikołajom z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie udało się umilić ten szczególny czas.

Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie PSP nr 4 zorganizowali dla naszych placówek akcję „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i wrażliwością podeszli do zadania. Prezenty, które otrzymali nasi wychowankowie, sprawiły im wielką radość.

Z całego serca pragniemy podziękować Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom Publicznej Szkoły nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie za wrażliwość, zaangażowanie i okazane dobro.

Słowa Waszego Patrona „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to co, ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi… są odzwierciedleniem pięknego świadectwa, jakie czynicie dla potrzebujących. Niech dobro, które czynicie wraca do Was ze zdwojoną siłą.

Z całego serca Dziękujemy!!! Dyrektor, Pracownicy, Dzieci i Młodzież z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Krasnymstawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here