Wysiadł z busa i zginął

Tragiczny wypadek w Ignasinie (gmina Fajsławice). 38-latek wysiadł z busa na przystanku autobusowym, wszedł na jezdnię, po czym został śmiertelnie potrącony przez ciężarowego Mana.

Dramat rozegrał się w czwartek nad ranem na drodze krajowej nr 17 w Ignasinie. Ok. 5.30 kierowca ciężarowego Mana, jadący od strony Lublina, śmiertelnie potrącił 38-letniego obywatela Ukrainy. – Do zdarzenia doszło na wysokości przystanku autobusowego, gdzie chwilę wcześniej mężczyzna wysiadł z busa relacji Krasnystaw-Lublin. Wstępne ustalenia wskazują, że w momencie wypadku pieszy znajdował się w środkowej części jezdni – mówi Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji.

Miejsce, w którym doszło do wypadku nie jest oświetlone. Kierujący pojazdem ciężarowym 41-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego był trzeźwy. – Wraz z prokuratorem wyjaśnimy wszystkie okoliczności zdarzenia. Apelujemy do kierowców innych pojazdów przejeżdżających wówczas przez Ignasin i mogących widzieć zdarzenie o pilny kontakt – dodaje rzecznik. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here