Wystrój wnętrz w stylu amerykańskim

  Za pomocą kilku artykułów dekoracyjnych lub przedmiotów codziennego użytku każdy miłośnik amerykańskiego stylu może nadać swojemu mieszkaniu nowojorski look!


Od kilku lat bardzo modne są fotografie na ścianach. Coraz częściej drukowane na płótnie w formie kwadratów i łączą się w mozaikę obrazów.
Klasyczną kompozycją jest mix 4 grafik, jednak nie można mówić o umownym standardzie, ponieważ ciągle się on zmienia. Sieć sklepów KiK na przykład proponuje zestawienie 12 fotografii na jednym obrazie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprzez jeden dodatek uatrakcyjnić swoje wnętrze lub pokazać całą gamę symboli charakterystycznych dla Nowego Jorku.
Oferta KiK przewidziała także coś dla osób, które o akcentach Nowego Jorku marzą także w sypialni. Pościele z bawełny renforce lub przytulne koce na zimne wieczory pozwolą na odpoczynek w amerykańskim stylu.
A jeśli kolejny dzień chcemy rozpocząć jak przedsiębiorcy na Wall Street warto sypialnię wyposażyć w zegar ścienny, żeby być zawsze zorientowanym która godzina.
Mówiąc o pracy należy wspomnieć, że KiK zadbał również o nasze przygotowanie do niej. Możemy zaopatrzyć się w notesy, przybory do pisania i segregatory z flagą Stanów Zjednoczonych. KiK (oprac. KB)