Wystrzałowo w „Siódemce”

To już w najbliższy piątek! Wystrzałowy, pełen niespodzianek festyn w szczęśliwej „Siódemce”. Akrobacje, występy gwiazd – w tym m.in. Dariusza Tokarzewskiego, zawody strzeleckie – to tylko część atrakcji. Szykuje się świetna zabawa!

Impreza pod nazwą „Razem w Siódemce możemy więcej” co roku gromadzi przed Szkołą Podstawową nr 7 przy ul. Synów Pułku 15 już nie tylko uczniów, absolwentów „Siódemki”, ale gości z całego Chełma. Nic dziwnego z każdym rokiem program festynu jest coraz bogatszy, a na scenie występują znane gwiazdy. W piątek, 18 maja, kolejna edycja festynu. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00. Oprócz występów artystycznych będą pokazy sprzętu służb mundurowych, pokazy akrobatyczne, zawody strzeleckie, zabawy i konkursy z nagrodami.

Na scenie wystąpią m.in. Dariusz Tokarzewski – wokalista Zespołu „Vox”, Larysa Tsoy – laureatka programu „Droga do gwiazd” oraz uczestniczka programu „X-Factor”, Adrian Makar – finalista „Mam Talent”, Mariusz Matera – chełmski wokalista, Zespół „Rico”. Festyn zakończy zabawa taneczna i sztuczne ognie. (opr. mo)