Wyszedł z pracy, do domu nie dotarł

Krasnostawscy policjanci i strażacy poszukują zaginionego 28-letniego Przemysława Czarneckiego z Tarzymiechów Drugich w gminie Izbica. Mężczyzna wyszedł z pracy w Zamościu i ślad po nim zaginął.

Przemysław Czarnecki ma 28 lat i mieszka w miejscowości Tarzymiechy Drugie (gmina Izbica). 7 lutego po godzinie 16.00 wyszedł z zakładu pracy przy ul. Kilińskiego w Zamościu. – Ubrany był w czarną kurtkę, ciemne buty typu „kamasze”, ciemne spodnie, niebieską czapkę zimową – opisuje Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Na lewej nodze w okolicy kolana zaginiony posiada bliznę pooperacyjną długości około 15 cm. Rysopis zaginionego: wzrost 182 cm, średnia sylwetka, włosy ciemne krótkie, oczy brązowe, uszy przyległe, nos prostolinijny. W poszukiwania 28-latka zaangażowali się policjanci z Zamościa i Krasnegostawu, a także strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Krasnymstawie i OSP z Tarzymiechów.

– Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z komendą powiatową policji w Krasnymstawie pod numerem telefonu 82 57 56 290 lub 112 – mówi rzecznik. (kg)