Wznawiają już treningi i zapraszają wszystkich zainteresowanych

Zawodnicy LKSW Dan ze Świdnika ledwo co wrócili z letniego obozu, a już rozpoczynają nowy sezon.- Zapraszamy na treningi wszystkich chętnych – mówi Piotr Bernat, główny trener klubu.


Danowcy od 19 do 29 sierpnia przebywali na zgrupowaniu w nadmorskim Dźwirzynie. – Jak w przypadku obozów innych klubów organizowanych w tym roku, ze względu na koronawirusa impreza stała do końca pod znakiem zapytania. Udało się ją jednak przeprowadzić mimo obostrzeń sanitarnych i kiepskiej przez większość czasu pogody.

Obok treningów nie zabrakło tradycyjnej gry obozowej, której tytułem w tym roku była „Mitologia” – relacjonuje trener Piotr Bernat (VI dan), któremu w pracy z zawodnikami i zawodniczkami nie tylko z Dana . ale także z PKSW Azja Pabianice i WCSW Wołomin pomagali Grzegorz Sokołowski (IV dan), Łukasz Staiński (I dan), Joanna Józefczuk-Staińska (I dan), Katarzyna Oleszek, Miłosława Sysio i Aleksander Muszyński (II dan).

Podczas obozu zawodnicy wzięli także udział w organizowanym przez miejscową sekcję taekwon-do turnieju o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg. Na zakończenie odbył się egzamin na stopnie w taekwon-do i kickboxingu.

Zawodnicy Dana wznawiają już treningi w nowym sezonie i zapraszają wszystkich zainteresowanych. Informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 602 351 585, na stronie internetowej www.lkswdan.pl i na profilu facebookowym klubu www.facebook.com/lkswdan. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here