Z muzyczną inspiracją

TBV, czołowy lubelski deweloper, rozpoczął nową inwestycję na Czechowie. Budynek Paganiniego 23 z 138 mieszkaniami o powierzchni od 35 do 63 metrów kwadratowych będzie wyróżniał się na tle typowej miejskiej architektury.
Paganiniego 23 to niezwykły projekt. Jasna, delikatna kolorystyka elewacji oraz przeszklenia podkreślają nowoczesny charakter budynku, a dekoracyjne elementy urozmaicają jego elegancką fasadę. Unikatowość bryły została podkreślona poprzez nietypowe, przestronne balkony. Część z nich jest zabudowana, co sprzyja zachowaniu prywatności.
Dla zwolenników okazałej, otwartej przestrzeni zaprojektowane zostały prywatne tarasy o powierzchni nawet 70 mkw., przynależne do poszczególnych mieszkań na pierwszym piętrze.
Inwestycja inspirowana jest postacią genialnego skrzypka i kompozytora – Niccolò Paganiniego, co uwydatnione zostanie za pomocą starannie dobranych detali nawiązujących do świata muzyki klasycznej. We wnętrzu pojawią się obrazy oraz zdobienia akcentujące wyjątkowy charakter budynku.
Deweloper oferuje 138 lokali mieszkalnych o powierzchni od 36 do 63 metrów kwadratowych.
Każde mieszkanie zostało rozplanowane tak, by zapewnić optymalną funkcjonalność pomieszczeń. Jednocześnie nabywcy mają możliwość zaaranżowania przestrzeni, dostosowując ją do swoich potrzeb.
Budynek wyposażony zostanie w trzy cichobieżne windy, którymi można przemieścić się do kondygnacji podziemnych, gdzie będą znajdowały się stanowiska parkingowe oraz komórki lokatorskie.
Za metr kwadratowy mieszkania trzeba zapłacić od 5200 zł za największe lokale na I piętrze do 6300 zł za 36-metrowe kawalerki na ostatniej, 11. kondygnacji.
Mocną stroną inwestycji Paganiniego 23 jest jej położenie. Czechów to dzielnica ciesząca się szczególnymi względami wśród mieszkańców Lublina. Główną zaletą tej części miasta jest jej spokojny charakter oraz znakomite skomunikowanie z centrum. To także znakomity punkt startowy na wyjazdy poza miasto. KB

Paganiniego 23 w liczbach

138 mieszkań, lokal handlowo-usługowy na parterze
1-, 2-, 3-pokojowe mieszkania
35 – 63 mkw.: powierzchnia mieszkań
11 kondygnacji nadziemnych, dwie podziemne
176 miejsc parkingowych (88 miejsc parkingowych w kondygnacji -1 oraz 88 miejsc parkingowych w kondygnacji -2)
138 komórek lokatorskich
3 windy obsługujące kondygnacje nadziemne i podziemne
5200 zł – 6300 zł za mkw. – tyle trzeba zapłacić za mieszkanie