Z PSL nie po drodze?

Radna Gabriela Poliwczak z Dubienki miała zrezygnować z przynależności do PSL. Sama zainteresowana nie chce komentować sprawy, a wójt i jednocześnie szef gminnych struktur partii Waldemar Domański odpowiada, że oficjalnie żadnego odejścia nie było.

– Radna Rady Gminy Dubienka Gabriela Poliwczak zrezygnowała z przynależności do PSL. Jakiś czas wcześniej wycofała się też z przewodniczenia Komisji Kultury, Oświaty, Młodzieży, Zdrowia i Opieki Społecznej – napisał w wiadomości do redakcji Czytelnik z Dubienki.
Zapytaliśmy radnej, czy rzeczywiście wypisała się z PSL, ale ta nie chciała wypowiadać się na ten temat. Wśród mieszkańców Dubienki radna Poliwczak ma dosyć dobre notowania. Jest uznawana za osobę godną zaufania i mającą własne zdanie. W gminie mówi się, że powodem jej rzekomego odejścia z PSL miałoby być m.in. to, że wójt i jednocześnie prezes gminnych struktur PSL Waldemar Domański, zwołując spotkania koalicyjne, pomijał Poliwczak, a zapraszał radnych, którzy startowali w wyborach z innego komitetu.
Wójt Waldemar Domański również nie chciał komentować sprawy. W rozmowie z nami wyjaśnił jedynie, że oficjalnie żadnego odejścia nie było. (kw)