Z UKS-u do AZS-u

Dobiegła końca rywalizacja w grach zespołowych w ramach turnieju Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie! Zawody zakończyły się sukcesem uczniów lubelskich szkół, którzy wygrywali pięciokrotnie. Kroku naszym próbowali dotrzymać bialczanie z IV LO.


W piłce ręcznej najlepsze okazały się zespoły dziewcząt z XXX Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie oraz chłopców z Państwowej Szkoły Budownictwa i Geodezji z Al. Racławickich

Uczennice „30” wygrały także futsal. W tej dyscyplinie wśród chłopców zwyciężyło I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie.

W koszykówce turniej dziewcząt wygrało IV Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej, a chłopców lubelskie V LO.

W siatkówce rozgrywki zdominowało IV LO z Białej Podlaskiej, które wygrało w obu kategoriach.

Przypominamy, że Lublin jest jednym z miast, gdzie odbywają się eliminacje do ogólnopolskiego finału. Zawody są wspierane przez Miasto Lublin, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Politechnikę Lubelską.

Zwycięzcy poszczególnych turniejów drużynowych plus najlepsze dwie-cztery osoby rozgrywek indywidualnych dostaną szansę wyjazdu do Warszawy. Finał został zaplanowany na 4-6 grudnia. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here