Za małe miejsca czy za duże samochody?

Czytelnik zwrócił się do nas z prośbą o poruszenie tematu parkowania przy chełmskim szpitalu. Chociaż miejsc parkingowych wokół lecznicy nie jest mało, to przez niefrasobliwość kierowców czasami trudno tam zaparkować.

– Proszę o poruszenie tematu parkowania pod chełmskim szpitalem – zwrócił się do nas mieszkaniec Chełma. – Parking przy szpitalu jest duży, ale kierowcy parkują na dwóch miejscach jednocześnie i przez to mieści się tam dwa razy mniej samochodów.

Na dowód wysłał nam kilka zdjęć. Rzeczywiście, część samochodów stoi nie w wytyczonych przez linie stanowiskach parkingowych. A część stoi tak blisko nich, że w pustą przestrzeń wjedzie co najwyżej motocykl. Pola wyznaczone na parkingu mają standardowe rozmiary, samochody nie wyglądają na specjalnie wielkie, więc to chyba z umiejętnościami kierowców jest coś nie tak. Uczulamy, na prośbę Czytelnika, by zwracać uwagę na parkowanie. Do szpitala przeważnie nie jeździ się dla przyjemności i warto oszczędzić innym stresu związanego z poszukiwaniem miejsca parkingowego. (bf)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here