Zabawa z cennymi nagrodami

Od ubiegłego tygodnia w Lublinie można wziąć udział w grze miejskiej „Zawsze Słońce” i wygrać cenne nagrody.
Konkurs organizuje firma Żywiec Zdrój. Do wygrania są vouchery na wycieczki, karty podarunkowe do sklepów Decathlon oraz raz unikalne torby z symbolem „Zawsze Słońce”.
Aby wziąć udział w grze wystarczy sięgnąć po butelkę Żywiec Zdrój Smako-Łyk o pojemności 1,5 l w promocyjnym opakowaniu, ze specjalnym kodem na odwrocie etykiety. Następnie należy wejść na stronę www.zawszeslonce.pl, wybrać tryb gry (Miasto lub Mapa) i aktywować kod. Każdy kod jest aktywny przez 24 godziny i umożliwia wykonanie 10 prób odkrycia słońca. – Akcja „Zawsze Słońce” to nie tylko pomysł na symboliczne przedłużenie lata, ale też na dzielenie się pozytywnymi emocjami. Tym razem postawiliśmy na innowacyjny mechanizm gry miejskiej. Ukryjemy w Lublinie 69 słońc, ale akcja dotyczy również innych miejsc w Polsce. Słońca pojawią się w 31 miastach, razem będzie ich aż 2000! – mówi Michał Schilbach, kierownik marketingu z Żywiec Zdrój S.A.

Gra dostępna jest w dwóch wariantach: miejskim i internetowym. W trybie Miasto zadaniem uczestników będzie odszukanie słońc namalowanych na chodnikach Lublina. Dzięki zastosowaniu specjalnej farby hydrofobowej, słońca widoczne będą tylko wtedy, kiedy spadnie deszcz. Za namalowanymi na chodnikach słońcami warto rozglądać się m.in. w okolicach ulicy Koncertowej. Żywiec Zdrój zachęca w ten sposób do wyjścia z domu i odkrywania uroków Lublina. Słońc można szukać również na wirtualnej mapie Polski pod adresem www.zawszeslonce.pl. Czekają wspaniałe nagrody: vouchery na wycieczki z wakacje.pl, e-karty podarunkowe do sklepów Decathlon oraz unikalne torby z symbolem „Zawsze Słońce”. Akcja trwa do 16 października. Pod każdym słońcem ukryta jest jedna nagroda. (EM.K.)