Zaczną przygotowania z początkiem sierpnia

Znamy już plan przygotowań do nowego sezonu w PlusLidze siatkarzy LUK Lublin. Zespół trenera Dariusza Daszkiewicza na pierwszym po wakacyjnej przewie treningu spotka się 2 sierpnia. Dzień wcześniej siatkarze przejdą testy motoryczne.

Lubelska drużyna przygotowując się do rozgrywek weźmie udział w pięciu turniejach. Podobnie jak przed poprzednim sezonem nasi zawodnicy zagrają w trzydniowych zawodach na piasku PreZero Grand Prix w Krakowie, a ich pierwszym rywalem, 11 sierpnia, będzie Trefl Gdańsk.

26 i 27 sierpnia LUK będzie gospodarzem Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Lublin. W zawodach, oprócz naszej drużyny, wystąpią BBTS Bielsko-Biała, Cerrad Enea Czarni Radom i pierwszoligowy KPS Siedlce.

 

2 i 3 września lublinianie wybiorą się do Bielska Białej na turniej Góral Cup Beskidy 2022, w którym oprócz miejscowego BBTS zagrają GKS Katowice i Aluron CMC Warta Zawiercie.

9 i 10 września podczas Turnieju Partnerskiego w Radomiu i w Kozienicach rywalami LUK będą Cerrad Enea Czarni Radom, PSG Stal Nysa i Ślepsk Malow Suwałki.

Na 17 i 18 września w Lublinie zaplanowano międzynarodowy turniej Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza. Poza lubelską drużyną zagra w nim zespół Barkom-Każany Lwów, beniaminek PlusLigi. Dwóch pozostałych zagranicznych uczestników poznamy wkrótce.

Ostatnim sprawdzianem przed startującymi w pierwszy weekend października rozgrywkami dla LUK będzie turniej w Nowym Dworze. 24 i 25 września lublinianie będą mieli okazję zagrać z AZS Olsztyn, Projektem Warszawa czy Ślepskiem Malow Suwałki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here