Zaginęła kolejna mieszkanka Gan

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionej 57-letniej Marty Krzeszowskiej. Kobieta w nocy z 26 na 27 lipca wyszła z domu i od tego czasu nikt jej nie widział. Mieszkanka Gan cierpi na schizofrenię.

W nocy z 26 na 27 lipca między godz. 2.00 a 5.30 Marta Krzeszowska wyszła z domu i ślad po niej zaginął. – Nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Wymieniona leczy się na schizofrenię. W przeszłości dwukrotnie dochodziło do jej zaginięć – mówi Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji.
Kobieta ma 57 lat, 165 cm wzrostu, waży ok. 75 kg. Ma otyłą sylwetkę, długie czarne włosy z przesmykami siwych, twarz owalną, oczy szare, posiada widoczne ubytki w uzębieniu. – W chwili zaginięcia ubrana była w czarną bluzkę i czarne spodnie oraz buty typu gumofilce – dodaje rzecznik. Zaginionej szukają policjanci, strażacy, rodzina oraz okoliczni mieszkańcy. Wszystkie osoby, które widziały 57-latkę lub znają miejsce jej pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 997/112.
Marta Krzeszowska nie jest pierwszą zaginioną mieszkanką Gan. 20 marca 2004 r. w tej samej miejscowości zaginęła Teresa Róża Juszczyk. Kobieta miała wówczas 56 lat. Do dziś nie wiadomo, co się z nią stało. (kg)