Zagrali już po raz 32.!

FC Wrońska, zwycięzcy turnieju z okazji Święta Konstytucji 3-go Maja.

Turniej poświęcony Konstytucji 3-go Maja Ognisko Omega zorganizowała już po raz 32.!
– Taka mała lekcja historii na boisku przydała się wszystkim.

Tu, na boisku w ciszy i skupieniu bez polityki pokazaliśmy, że młodzi ludzie pamiętają co to święto znaczy. Konstytucja to matka praw i obowiązków i świętość dla obywateli. My tym turniejem o tej świętości przypominamy – mówi Zbigniew Furman, prezes Ogniska TKKF Omega, organizator turnieju.

W zawodach wystartowały trzy drużyny. Wygrała ekipa FC Wrońska, która w finale pokonała Omegę 4:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Sylwester Panek 2, Krzysztof Komarzeniec 2; dla pokonanych: Patryk Kowalski. Trzecie miejsce zajęła Diagnostyka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sylwester Panek (FC Wrońska), bramkarzem Marek Czajkowski (Diagnostyka), a strzelcem Krzysztof Komarzeniec (FC Wrońska), zdobywca 9 goli. BAS