Zakupy odbierzesz już nie tylko w Olimpie

Zakupy online z siecią Stokrotka – wygodne i bezpieczne.

Stokrotka intensywnie rozwija swój sklep internetowy w formule zamów – odbierz. Po tym, jak przed świętami wielkanocnymi zakupy zrobione w sieci można było odebrać jedynie w markecie mieszczącym się w Galerii Olimp w Lublinie, teraz można tego dokonać już w kolejnych siedmiu sklepach w naszym mieście, a także w Świdniku i Łęcznej. Do końca kwietnia usługa ma być dostępna w 100 punktach w całej Polsce.

– Otwierając sklep internetowy, dążyliśmy do zwiększenia bezpieczeństwa klientów w czasie epidemii. Naszym celem było ograniczenie kontaktów międzyludzkich i skrócenie kolejek przed sklepami. Ten cel udało się osiągnąć. Dziś, robiąc zakupy przez Internet, mamy gwarancję takich samych, atrakcyjnych cen jak w sklepie i możemy je odebrać jeszcze tego samego dnia, bez kolejki w Stokrotce.

Zaufanie klientów mobilizuje nas do dalszego rozwoju e-sklepu. W ciągu najbliższych kilku tygodni usługa będzie dostępna w wybranych 100 tu sklepach w całej Polsce – podkreśla Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotka sp. z o.o.

W czwartek Stokrotka otworzyła dziewięć nowych punktów; siedem w Lublinie i po jednym w Łęcznej i Świdniku. W tym tygodniu zakupy internetowe w Stokrotce będzie można odebrać w dodatkowych 30-tu sklepach. Do końca miesiąca sieć planuje uruchomić 100 punktów odbioru zakupów internetowych. Z ich listą będzie można zapoznać się na stronie sklepu www.sklep.stokrotka.pl

Zakupy online można robić przez całą dobę i odebrać je w wybranym, dogodnym dla siebie terminie w wybranym supermarkecie w Polsce. Płatności można dokonać gotówką, bonami towarowymi, kartą płatniczą lub kredytową. Sklep wydaje zamówienia w specjalnie wydzielonej kasie, przygotowanej wyłącznie do obsługi zamówień internetowych, bez konieczności wchodzenia do sklepu. KB