Zamek w Gniewie zdobyty!

Wiktor Szadkowski oraz Michał Soczyński ze Starej Szkoły Boksu w piątkowy wieczór na zamku w Gniewie wygrali swoje kolejne, drugie pojedynki na zawodowym ringu, pokonując rywali przed czasem!

Świetnie podczas rozgrywanej w piątkowy wieczór na zamku w Gniewie gali Queensberry Polska spisali się reprezentanci Starej Szkoły Boksu. Zarówno Michał Soczyński, jak i Wiktor Szadkowski wygrali swoje drugie pojedynki na zawodowym ringu, pokonując rywali przed czasem!


Walka w kat. półciężkiej 22-letniego Szadkowskiego ze starszym o 9 lat Erykiem Ciesłowskim (3-6) zakończyła się w 2. starciu. Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego od początku ruszył na rywala. Już w 1. rundzie Ciesłowski zachwiał się po mocnym lewym ciosie lublinianina. Szadkowski dzieła zniszczenia dokonał na początku kolejnej odsłony. W 26 sekundzie prawym prostym posłał rywala na deski i sędzia Tomasz Matela po chwili zmuszony był zakończyć pojedynek. – Byłem gotowy na cztery rundy, ale cieszę się, że udało się to szybciej zakończyć – powiedział po walce W. Szadkowski.

Michał Soczyński w kat. junior ciężkiej z Michałem Czykielem (2-1-0) uporał się jeszcze szybciej. Bił mocno i celnie. Tuż przed końcem rundy (2:49), po trzecim liczeniu zawodnika ze Śląska, sędzia Zbigniew Grochocki przerwał pojedynek. – Walka, jak to walka, może być lepiej, mocniej –  mówił Michał Soczyński, dziękując po chwili  organizatorom gali oraz trenerom Starej Szkoły Boksu: Władysławowi Maciejewskiemu, Karolinie Michalczuk, Mateuszowi Gątnickiemu oraz Tomaszowi Falczyńskiemu.

W walce wieczoru w Gniewie, Paweł Augustynik (13-0, 6 KO) obronił tytułu mistrza WBC International Silver pokonując Maksa Miszczenkę (7-2, 3 KO) przez techniczny nokaut w 6. rundzie. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here