Zapisy tuż-tuż

Bieg Poland Business Run pomaga „stawać na nogi” już od dziesięciu lat. Dzięki inicjatywie udało się wesprzeć już 600 osób z niepełnosprawnościami, w tym Oskara Wojciechowskiego z Lublina

11 maja ruszają zapisy na największą w Polsce charytatywną sztafetę biznesową Poland Business Run. Biegacze, reprezentując swoje firmy, pomogą zebrać środki na wsparcie osób z niepełnosprawnością narządów ruchu. Ze względu na wirtualną formułę wydarzenia dołączyć do niego mogą osoby z całego świata. W Lublinie biegacze wystartują już po raz piąty.


Zapisy na 10. bieg Poland Business Run, który odbędzie się 5 września ruszą 11 maja, a zakończą się 31 maja. Ta wyjątkowa, jubileuszowa edycja, podobnie jak zeszłoroczna, będzie miała formę wirtualną. Oznacza to, że każdy uczestnik samodzielnie wybierze czterokilometrową trasę i pokona ją 5 września, a udokumentowane wyniki prześle za pomocą dedykowanej aplikacji lub strony internetowej. Cały dzień dostępny będzie streaming ze studia Fundacji Poland Business Run, podczas którego organizatorzy na bieżąco będą informować o aktualnych wynikach, pobitych rekordach czy o tym, ile drużyn ukończyło już rywalizację.

W Lublinie bieg odbędzie się już po raz piąty. Dzięki zaangażowaniu uczestników biegu dotychczas udało się pomóc Mateuszowi Krzeszczykowi z Aleksandrówki, 10-letniemu Oskarowi Wojciechowskiemu z Lublina, Maciejowi Zielińskiemu z Bełżyc oraz Danielowi Siegiedzie ze Świdnika.

Nabór beneficjentów w obecnej edycji nadal trwa, zgłaszać się mogą osoby z całej Polski, w tym również z woj. lubelskiego.

Szczegóły oraz rejestracja na stronie internetowej www.polandbusinessrun.pl. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here