Zapowiedział śmierć SMS-em

Policja, pogotowie, straż. Wszystkie służby pognały na sygnałach do bloku na os. Słoneczne po tym, jak mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu i wysłał wiadomość swojemu ojcu, w której obwieścił, że zamierza się zabić.

Wszystko działo się w środę przed południem (28 kwietnia) w jednym z mieszkań na osiedlu Słoneczne w Chełmie. 36-latek, który podobno od jakiegoś czasu nadużywał alkoholu, tego ranka również znajdował się pod wpływem. Mężczyzna wysłał wiadomość swojemu ojcu, w której napisał, że zamierza się zabić. Ten, po przeczytaniu makabrycznego SMS-a, pognał czym prędzej do domu. Mieszkanie było jednak zamknięte od środka i nie dochodziły z niego żadne odgłosy. Panowała przerażająca cisza. Zrozpaczony ojciec 36-latka długo dobijał się do drzwi, w końcu chwycił za telefon, zadzwonił pod numer alarmowy i opowiedział jaka jest sytuacja.

Gdy straż przyjechała do wyważenia drzwi, okazało się, że nie ma już takiej potrzeby. Desperat w końcu sam je otworzył. Nietrzeźwy i odgrażający się mężczyzna był cały i zdrowy. Trafił pod opiekę medyków. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here