Zebrali ponad 40 tys. zł!

41085 zł zebrano podczas koncertu charytatywnego dla Tymka zorganizowanego w Łopienniku Nadrzecznym. Brawo!

– Wspaniali ludzie o dobrych sercach, niesamowita atmosfera, wyśmienita zabawa oraz szczytny cel! Dziękuję wszystkim – napisał na swoim profilu internetowych Artur Sawa, wójt gminy Łopiennik Górny. 5 stycznia w hali w Łopienniku Nadrzecznym odbył się koncert Gramy dla Tymka, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie nienarodzonego jeszcze, a już chorego na serce Tymoteusza Skrajnowskiego.

Pomysłodawcami wydarzenia byli: Angelika Wrona i Magdalena Naróg, którym przy organizacji pomagali: Adam Naróg i Piotr Filewicz. Rodzice Tymka, Joanna i Przemysław, to przyjaciele Magdaleny i jej męża. – Są dla nas jak rodzeństwo, nie wyobrażamy sobie, by im nie pomóc w takich chwilach – mówi Magdalena Naróg.

W koncercie wystąpili: Blue Angels Event (finaliści tegorocznej edycji programu Disco Star), Boma (uczestnicy programu Disco Star, grają na scenach w całej Polsce jak i za granicą m.in. koncertowali w Hamburgu i Wielkiej Brytanii), Adrian Makar (zwycięzca 7. edycji Mam Talent), Tomasz Kopyciński (znany z popularnego programu TV Disco Star), Patrycja Wilgos z Białopola (zdobywczyni 1. miejsca i nagroda publiczności w przeglądzie akordeonistów „Na akord”), kabaret PKS, zespół Mezar, Emilia Hamelusz, Patrycja Tomaszewska (wokalistka z Siedliszcza), młodzież szkolna ze szkoły w Łopienniku Nadrzecznym, grupa z Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie oraz tancerze z Krasnegostawu.

W trakcie imprezy odbyły się liczne licytacje, kiermasz ciast i garmażerki, loteria fantowa, zabawa z animatorkami (Amandą Jaworską oraz Martą Soczyńską). Koncert poprowadziła Magdalena Zając znana z popularnego programu TVN Big Brother, oraz wodzirej i współorganizator Piotr Filewicz.
(kg, fot. Facebook Wójta gminy Łopiennik Górny)