Zginął w zderzeniu z cysterną

Hrubieszowscy śledczy wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 844. Z niewiadomych przyczyn kierowca osobówki zjechał na przeciwległy pas, prosto pod koła Mana z cysterną, którym kierował 59-letni chełmianin.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Fiat, jadący w kierunku centrum Hrubieszowa, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Man z cysterną. Ciężarówka został wybita z toru jazdy, w wyniku czego zjechała na lewą stronę drogi i uderzyła w drzewo.

W wyniku zdarzenia obaj kierujący zostali przewiezieni do szpitala. Niestety 37-latek kierujący osobówką w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. 59-letni mieszkaniec Chełma, który kierował cysterną był trzeźwy – informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z komendy wojewódzkiej policji.

Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi hrubieszowska prokuratura. Policjanci tymczasem apelują do wszystkich użytkowników dróg o zdjęcie nogi z gazu, szczególnie teraz, gdy aura nie sprzyja wojażom. – Lepiej dojechać kilka minut później niż wcale – dodaje mł. asp. Karbowniczek. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here