Złoto dla Karola Poleszaka

Karol Poleszak z trenerką Karoliną Michalczuk na najwyższym stopniu podium!

Trzy medale: złoty i dwa brązowe zdobyli reprezentanci  klubów z Lublina w rozgrywanych w Wałczu Młodzieżowych Mistrzostwach Polski!

Na najwyższym stopniu podium w kategorii do 57 kg stanął Karol Poleszak ze Starej Szkoły Boksu. W finale podopieczny Karoliny Michalczuk i Władysława Maciejewskiego pokonał 5:0 Damiana Szczepańskiego z Radomiaka.

Z brązowymi krążkami do Lublina  z zawodów wrócili Daria Puszka i Michał Stępniak z Berej Boxing. Była mistrzyni Europy juniorek z uwagi na przeziębienie i wysoką temperaturę walkę półfinałową w kat. 64 kg oddała walkowerem, z kolei jej klubowy kolega w 1/2 finału w kat. 52 kg przegrał (3 runda AB) z Damianem Nicponiem z JKB Jawor Team Jaworzno, późniejszym złotym medalistą. BAS