Złoto dla uczennic SP nr 42 i uczniów Paderewskiego

Poznaliśmy najlepsze zespoły w Lublinie chłopców w Igrzyskach Dzieci oraz dziewcząt w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół. Złote medale zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej Paderewski oraz uczennice SP nr 42.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 42, drugie SP nr 46, trzecie SP nr 23, a czwarte SP nr 38. W mistrzowskim zespole prowadzonym przez Małgorzatę Rolę, byłą znakomitą zawodniczkę MKS Lublin występowały: Alicja Paluch, Alicja Sokołowska, Amelia Sugier, Daria Zielińska, Dominika Dudzińska Ewelina Gazda, Zofia Mazur, Natalia Masierak, Natalia Grzegorczyk, Amelia Zadora, Patrycja Kulka i Joanna Zygmunt

Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców.

Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Paderewski, drugie SP nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego, trzecie SP nr 16, a czwarte SP nr 23. Zwycięski zespół w finałowym turnieju reprezentowali: Robert Stolarski, Bartosz Gotner, Marcel Ostrowski, Eryk Tchórzewski, Alan Tchórzewski, Aleksander Małek, Milan Mrozowski, Dawid Wójcik, Mikołaj Kozioł, Filip Bednarczyk, Franciszek Podniesiński, Karol Garbacz i Marcel Chomka

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

dziewczęta
półfinały: SP 46 – SP 23 10:7 * SP 42 – SP 38 10:5
o 1. miejsce: SP 42 – SP 46 7:6
o 3. miejsce: SP 23 – SP 38 8:6
Klasyfikacja końcowa: 1. SP 42, 2. SP 46, 3. SP 23, 4. SP 38, 5-6. SP 7 i SP 16, 7-8. Paderewski i SP 29
Igrzyska Dzieci chłopcy
półfinały: SP Paderewski – SP 23 9:1 i SP 7 – SP 6 8:4
o 1. miejsce: SP Paderewski – SP 7 5:2
o 3. miejsce: SP 16 – SP 23 5:3
Klasyfikacja końcowa: 1. SP Paderewski, 2. SP 7, 3. SP 16, 4. SP 23, 5-6. SP 40 i SP 42