Znajdź chwilę

Matka nie ma czasu, pracuje właśnie nad ważnym projektem. Więc gdy maluch się zbliża – odpycha go. To samo robi pochłonięty rozmową przez telefon ojciec. W ten nietypowy sposób Chełmski Dom Kultury apeluje, abyśmy znaleźli czas dla swoich pociech i zaprasza na rodzinne warsztaty.

Zapracowanych rodziców spot promujący nową formę aktywności w ChDK z pewnością wpędzi w zakłopotanie. Bo ile to razy mówili dziecku „nie teraz”, „nie przeszkadzaj”. Okazuje się jednak, że chłopiec z reklamy znalazł na to rozwiązanie. Zobaczył plakat informujący o warsztatach rodzinnych, które przygotowuje ChDK.
– To nietuzinkowe propozycje na ciekawe aktywności i twórcze zabawy z dzieckiem. Każde spotkanie odkrywa nowe możliwości i talenty drzemiące w małych i dużych uczestnikach zajęć – zachęcają pracownicy ChDK.
Najbliższe spotkanie (w sobotę, 24 marca o godz. 11) poświęcone będzie zabawom z filcem. Wspólnie z instruktorem, Anną Szumerą, uczestnicy będą przygotowywać filcowe zabawki, zakładki i inne drobiazgi. Wszystkie stworzone dzieła zabieracie ze sobą do domu.
Szczegółowe informacje na www.chdk.chelm.pl. (mg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here