Znowu na podium

Iwona Panas to niekwestionowana mistrzyni wśród chełmskich policjantów. Nieraz pisaliśmy o jej sukcesach w wielu dyscyplinach sportowych. Teraz policjantka przyjęła kolejne wyzwanie i po raz kolejny stanęła na podium.

(31 lipca) W Arłamowie odbył się Orlen Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego oraz rozgrywane podczas tego wyścigu Górskie Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. W tej towarzyszącej rywalizacji uczestniczyło 75 funkcjonariuszy i pracowników policji. Mieli do pokonania wymagającą trasę, na której ścigają się także kolarze zawodowi – 75 km z trudnymi podjazdami, a po nich szybkimi zjazdami.

Do rywalizacji o tytuł najlepszego w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym stanęła policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, starszy aspirant Iwona Panas.

– Kolarskie zmagania w trudnych warunkach pogodowych i na wymagającej trasie nasza funkcjonariuszka zakończyła sukcesem. W kategorii kobiet zajęła trzecie miejsce na podium. Z kolei w ramach Orlen Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego, w którym startowało blisko 2 tysiące osób, uplasowała się na 12. miejscu w kategorii K3 oraz 27. open kobiet – mówi kom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa KMP w Chełmie. – Iwonie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów. (opr. pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here