Zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry!

To będzie „Finał z głową”. WOŚP, czyli najpiękniejsza orkiestra świata, ogłosiła cel kolejnej zbiórki, a chełmski sztab rozpoczął właśnie nabór wolontariuszy. Weź udział i ty!

„Finał z głową” to hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To dlatego, że tym razem fundacja Jurka Owsiaka zamierza skupić się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Dwudziesty dziewiąty już wielki finał WOŚP odbędzie się 10 stycznia 2021 roku, zaś sztab nr 600, utworzony przez Automobilklub Chełmski, już dziś zaprasza w swoje szeregi wolontariuszy.

– W tym roku ze względów epidemicznych zostały maksymalnie ograniczone kontakty bezpośrednie, a cały proces zapisów będzie miał miejsce na platformie internetowej iwolontariusz.wosp.org.pl. Tam bez problemu będzie można się zapisać, jednak należy zwrócić uwagę, że inaczej konto zakładają osoby pełnoletnie, a inaczej te, które nie osiągnęły jeszcze wieku 18 lat. Osoby, które były już wolontariuszami, mogą skorzystać z już zapisanych danych i zdjęcia – mówi Grzegorz Gorczyca, szef sztabu WOŚP Chełm. – Liczba wolontariuszy jest ograniczona, a o przyjęciu będzie decydowała kolejność zgłoszeń, więc warto się pośpieszyć.

Chełmski sztab uruchomił też telefony informacyjne. W sprawie zapisów i wolontariuszy kontakt pod numerem 792 035 061, a w pozostałych sprawach – pod nr 502 342 117. Można też pisać na adres e-mail: akchelmski@hoga.pl lub w wiadomości na Facebooku (profil WOŚPchełm). (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here