Zwycięstwa Lublinianki i Świdniczanki

To był udany weekend dla naszych czwartoligowców. Zarówno Lublinianka, jak i Świdniczanka wygrały swoje mecze!

grupa I
Lublinianka – Sparta Rejowiec Fabryczny 3:0 (1:0)
Lublinianka: Wójcicki – Wszołek, Giza, Pioś, Rybak (60 S. Rejmak), Jakimiński, A. Rejmak (75 Kwiatkowski), Miśkiewicz (80 Wadowski), Kuzioła, Fiedeń, Dzyr.
Bramki: 1:0 Adrian Rejmak 8, 2:0 Krzysztof Rybak 61, 3:0 Mateusz Miśkiewicz 77.
Pozostałe mecze: Opolanin – Bizon Jeleniec 2:1 (Filip Drozd 11, 77 – samob. 44) * Huragan Międzyrzec Podl. – Lutnia Piszczac 2:0 (Kacper Waniowski 17, Artur Renkowski 36) * Orlęta Łuków – Start Krasnystaw 3:1 (Oskar Siwek 15, Jacek Mielnik 27, Szymon Łukasiewicz 90 – Radosław Lenard 64) * mecz: POM Iskra Piotrowice – Włodawianka zakończył się po zamknięciu tego wydania Górnik II Łęczna – Powiślak Końskowola zostało odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego.

1. Huragan 2 6 6-0
2. Opolanin 2 6 6-1
3. Orlęta Łuków 2 3 3-5
4. Powiślak 1 3 3-2
5. Lutnia Piszczac 2 3 3-3
Bizon Jeleniec 2 3 3-3
7. Lublinianka 2 3 5-3
8. Start Krasnystaw 2 3 2-3
9. Włodawianka 1 0 1-2
10. Górnik II Łęczna 1 0 0-1
11. POM Iskra 1 0 1-3
12. Sparta 2 0 0-7
W następnej kolejce – 12 sierpnia: Lutnia – Lublinianka (17:00)

grupa II
Kłos Gmina Chełm
– Świdniczanka 0:1 (0:0)
Świdniczanka Świdnik Mały: Kowalczyk – Pawłowski (55 Pędlowski), Żmuda, Stępień, Warecki (75 Martyna) – Kowalski, Orzędowski (78 Miazga), Rusiecki, Śliwa (60 Gadomski) – Zuber, Mazurek (65 Wilk).
Bramka: 0:1 Przemysław Żmuda 65.
Pozostałe mecze: Unia Białopole – Grom Różaniec 0:4 (Jacek Podolak 43, Jakub Paćkowski 55, Janusz Birut 59, Kamil Kaproń 80) * Victoria Żmudź – Granit Bychawa 3:0 (samob. 35, Erwin Sobiech 53, 80) * niedzielne mecze: Gryf Gmina Zamość – Huczwa Tyszowce, Kryształ Werbkowice – Łada 1945 Biłgoraj oraz Unia Hrubieszów – Tomasovia Tomaszów Lubelski zakończyły się po zamknięciu tego wydania tygodnika.

1. Grom 2 6 7-1
2. Świdniczanka 2 6 5-2
3. Victoria Żmudź 2 4 3-0
4. Tomasovia 1 3 8-0
5. Huczwa 1 3 3-0
6. Granit Bychawa 2 3 3-3
7. Gryf 1 1 0-0
8. Kryształ 1 0 1-3
9. Łada 1 0 0-3
Unia 1 0 0-3
11. Unia Białopole 2 0 2-8
12. Kłos 2 0 0-9
W następnej kolejce – 12 sierpnia: Świdniczanka – Unia(17:00)