Zwycięstwo w doliczonym czasie

WISŁA PUŁAWY – UKS NIEDŹWIADEK CHEŁM 1:3 (1:1)

1:0 – Starak (14), 1:1 – Haponiuk (20), 1:2 – P. Wójcicki (53), 1:3 – P. Wójcicki (65).
NIEDŹWIADEK: Nazaruk – Leśniak, Haponiuk, Zalewski, Guz (79 Petruk), Dejneka (70 Litwiniuk), Rak, Krawiec (78 Jabłoński), Olszak, P. Wójcicki, Jodłowski (80 Stepaniuk).
Niedźwiadek mimo że pierwszy stracił gola, odrobił straty, a w drugiej połowie kontrolował mecz i strzelił jeszcze dwie bramki. Tym samym na półmetku rozgrywek I ligi mistrzowskiej zespół trenerów Anatola Obucha i Andrzeja Krawca znalazł się na wysokim drugim miejscu.

ŁADA BIŁGORAJ – NIEDŹWIADEK CHEŁM 1:4 (1:1)

0:1 – P. Wójcicki (7), 1:1 – Kozak (37), 1:2 – Kapuśniak (44 samobójcza), 1:3 – P. Wójcicki (49), 1:4 – Jodłowski (70).
NIEDŹWIADEK: Nazaruk (38 Skuczyński) – Leśniak (72 Wawer), Haponiuk, Salewski, Guz (69 Petruk), Zalewski (60 Adamski), Krawiec (66 Jabłoński), Rak (72 Stepaniuk), Olszak (75 Kubów), P. Wójcicki, Jodłowski.
Niedźwiadek od pierwszych minut narzucił swój styl gry. Szybko strzelił gola i kontrolował przebieg meczu. Łada co prawda wyrównała, jednak po zmianie stron juniorzy młodsi Niedźwiadka podkręcili tempo swoich akcji i zdołali strzelić jeszcze trzy gole.
Wyniki innych meczów 7 i 8. kolejki: BKS Lublin – Widok Lublin 9:0. Orlęta Radzyń Podlaski – Górnik Łęczna (22 maja), Łada Biłgoraj – Tomasovia Tomaszów Lubelski (23 maja). Orlęta – BKS Lublin 1:2, Widok – Tomasovia 1:3, Wisła – Górnik 1:1. Do rozegrania Widok – Łada. (s)